GTA : Bucuresti Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GTA : Bucuresti Forum


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Fratilor, eu traiesc

In jos 
AutorMesaj
yao_22
GTA : Bucuresti Team / Admin
GTA : Bucuresti Team / Admin
yao_22


Numarul mesajelor : 610
Varsta : 29
Location : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 28/04/2008

Fratilor, eu traiesc Empty
MesajSubiect: Fratilor, eu traiesc   Fratilor, eu traiesc Icon_minitimeDum Noi 11, 2012 2:54 am

Uite ca ce mai cautam eu pe net despre RenderWare si GTA si ce-mi aparu prin rezultate pe google...

M-am gandit ca din cand in cand, din an in an, lumea mai arunca cate un ochi pe aici. Imi pare rau acum ca am avut ideea de a sterge totul si a lua-o de la inceput, mi-ar fi placut acum sa recitesc forumul asa cum a fost el de la inceput.

Chestia asta exista de prin 2007-2008? Acum ce e? 2012, peste nici doua luni intram in 2013. Aproape 6 ani...

Ce vroiam sa va zic. Bai, deci, in timp ce am dat de oameni cu care, sincer, nu as vrea sa am de a face niciodata, pe aici am cunoscut si niste lume de treaba. George, ce mai faci tata? Cum o mai duci? Axel, care mai erati... Dane, da un semn daca vezi asta.

Acum mi se pare si mie cam fara sens sa incerci sa modifici un joc de anvergura unui GTA ca sa-l faci mai... "românesc". Cu toate astea nu pot sa zic ca totul a fost de prisos, scriu acum acest post si simt de parca, undeva in zare, imi vad o parte din "copilarie".
Sus In jos
 
Fratilor, eu traiesc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FRATILOR AJUTATIMA SI PE MN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GTA : Bucuresti Forum :: Discutii libere-
Mergi direct la: